امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG G7 ThinQ به‌صورت رسمی در تاریخ ۱۲ اردیبهشت معرفی می‌شود
ال‌جی به‌صورت رسمی دعوت‌نامه‌های مراسم رونمایی از G7 ThinQ را ارسال کرد؛ این مراسم در تاریخ ۱۲ اردیبهشت برگزار می‌شود.

ال‌جی از روز گذشته در حال ارسال دعوت‌نامه‌هایی برای مراسم ۱۲ اردیبهشت خود است؛ کره‌ای‌ها در این مراسم از جانشین گوشی هوشمند ال‌جی جی ۶ رونمایی خواهند کرد، ظاهرا نام این محصول ال‌جی جی 7 تین‌کیو خواهد بود. در این دعوت‌نامه به‌وضوح به نام LG G7 ThinQ اشاره شده و از دعوت‌شدگان درخواست شده است تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت را برای «یک رونمایی بزرگ از سوی ال‌جی» نشان کنند.

خاطرنشان می‌کنیم که پیش‌تر نیز دفتر ال‌جی در کره، ضمن تایید نام واقعی پرچم‌دار جدید این شرکت، تاریخ ۱۲ اردیبهشت را زمان معرفی جی ۷ اعلام کرده بود. پیش از این تصور می‌شد که با توجه به ویدیوی منتشرشده از کنگره‌ی جهانی موبایل، کره‌ای‌ها پرچم‌دار جدید خود را با نام LG G7 Neo روانه‌ی بازار کنند. اگرچه در حال حاضر اطلاعات بسیاری را درباره‌ی جی ۷ تین‌کیو می‌دانیم؛ اما هنوز هم برخی جنبه‌ها از این محصول بالارده نامعلوم است.

به‌عنوان مثال بعید به‌نظر می‌رسد که ال‌جی در جریان معرفی یا پس از آن، اطلاعاتی در رابطه با قیمت این محصول به اشتراک بگذارد؛ احتمال دارد که کره‌ای‌ها تنها به اعلام قیمت نسخه‌ی آنلاک جی ۷ تین‌کیو و قیمت آن در کره‌ی جنوبی اکتفا کنند؛ زیرا اپراتورها عموما تمایل دارند تا قیمت منحصر به خود را اعلام کنند. در خصوص تاریخ عرضه‌ی جی ۷ نیز اطلاعاتی در دست نیست. یکی دیگر از ویژگی‌های بحث‌برانگیز جی ۷ که پیش‌تر توسط سی‌نت گزارش شده بود، بهره‌گیری آن از کلیدی اختصاصی برای دستیار صوتی گوگل اسیستنت است. شما می‌توانید در تصویر زیر که به‌تازگی توسط ایوان بلس منتشر شده، جی ۷ را از تمامی جهات مشاهده کنید.

براساس آنچه تاکنون فاش شده است، ال‌جی تمایل دارد تا پرچمداری مبتنی بر هوش مصنوعی را روانه‌ی بازار کند؛ البته بسیاری از قابلیت‌های یادشده با محوریت دوربین خواهند بود. رنگ‌های پرچم‌دار جدید ال‌جی، یکی دیگر از جنبه‌های نامشخص از این گوشی هوشمند به‌شمار می‌رود. شایعات حکایت از آن دارند که کره‌ای‌ها محصول جدید خود را در پنج رنگ براق شامل مشکی، قرمز، خاکستری و آبی روانه‌ی بازار خواهند کرد.

منبع : زومیت
پاسخ
مؤسسة تمديد مكيفات بالعاصمة الكويت

مواسير نحاس أمريكي
توضح مؤسسة تمديد مكيفات بالعاصمة الكويت ان من الموضوعات الهامة للغاية هي إختيار خامة النحاس و بلد المنشأ المخصصة بها و التي بواسطتها تكون الخدمة أكثر جودة و أكثر أمان علي المكيف و تضيف إلى العم رالإفتراضي للمكيف بأسهل ما يمكن و هو ما نتمناه جميعا
[لینک فقط برای اعضاء انجمن قابل نمایش است جهت ثبت نام کلیک کنید] [لینک فقط برای اعضاء انجمن قابل نمایش است جهت ثبت نام کلیک کنید] [لینک فقط برای اعضاء انجمن قابل نمایش است جهت ثبت نام کلیک کنید] [لینک فقط برای اعضاء انجمن قابل نمایش است جهت ثبت نام کلیک کنید]
[لینک فقط برای اعضاء انجمن قابل نمایش است جهت ثبت نام کلیک کنید]
[لینک فقط برای اعضاء انجمن قابل نمایش است جهت ثبت نام کلیک کنید]
و تعتبر مواسير النحاس الأمريكي هي أفضل أشكال المواسير و التي تمتاز بجودتها الهائلة و مقدرتها علي مقاومة كل الأوضاع المناخية و الجوية و ترتفع جودتها بشكل ملحوظ في السنين الأخيرة و تعتبر هي أفضل أشكال مواسير النحاس المتواجدة .

مؤسسة شحن مكيفات بالعاصمة الكويت
ومن أكثر أهمية العروض و الخدمات التي نقدمها لكل عملائنا هي خدمة شحن المكيف من و إلي أي مقر داخل المملكة الكويت و داخل العاصمة الكويت الكويت ، و تلك الخدمة غير متاحة سوى في مؤسسة شحن مكيفات بالعاصمة الكويت ، لإنها تعتبر المؤسسة الأمثل في شحن المكيفات و نقلها داخل الكويت الكويت .

كيف يتم شحن الفريون داخل المكيفات ؟
1- يتم أولا تحليل الأسلاك جيدا و التأكيد على أن كل الوصلات سليمة و في موضعها كليا و هذا حتي لا يتسرب أي غاز إلي خارج المكيف و منه إلي الإنسان .

2- التيقن من عدم وجود عقبات تمنع سريان الفريون على نحو جيد إلي المكيف .

3- أما فيما يتعلق للكمبروسر فيتم فحصه جيدا .

4- يتم تحليل الجهاز الكهربي و التشييك عليه بين الحين و الأخر .

5- يتم شحن التكييف من خلال توصيل أنبوبة الفريون به .

6- يتم تشغيل المكيف و ملاحظة العداد به حتي يتم ملاحظة ثبوت القراءة نحو علامة واحدة .

مؤسسة تمديد مكيفات اسبليت بالعاصمة الكويت بعمالة أجنبية
و لا يوجد شك أن الأيدي العاملة الفريدة من أكثر الأسباب التي تؤدي إلي فوز أي مؤسسة أو أي شركة لهذا تقدم لكم مؤسسة تمديد مكيفات بالعاصمة الكويت مجموعه مميزة من العمال الذين يملكون خبرات هائلة في طريقة التداول مع المكيفات و تركيبها و تمديد النحاس إليها و هذا بفضل تدريبهم في أفضل الدول الأجنبية و تدريبهم بأفضل الأمكانيات و الوسائل الجديدة التي ساعدتهم علي التميز .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان