انجمن اینترنتی آسمان
قیمت طراحی سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن اینترنتی آسمان (http://skyforum.ir)
+-- انجمن: تلفن همراه (http://skyforum.ir/forumdisplay.php?fid=12)
+--- انجمن: آموزش و ترفند (http://skyforum.ir/forumdisplay.php?fid=15)
+--- موضوع: قیمت طراحی سایت (/showthread.php?tid=48)قیمت طراحی سایت - mohi72 - 2017/12/07

همانطور که ميدانيد دو دسته بندي اصلي جهت طراحي سايت وجود دارد؛طراحي سايت شرکتي و فروشگاه اينترنتي.البته طراحي سايت شخصي و نمايشگاهي نيز از مهمترين عنوان هاست اما اينها مشابه همان طراحي سايت شرکتي مي باشند.البته منظور اين نيست که طراحي سايت شخصي پزشک با طراحي سايت خودرو فرقي ندارد.چرا که هر سايت طراحي منحصر به خودش را ميخواهد.حتي ممکن است دو سايت کارخانه با محصول يکسان امکانات و رويه ي کاملا غير همساني داشته باشند.پس خالي از لطف نيست در ابتدا امکانات قابل ارائه توسط در مورد انواع طراحي سايت را مطالعه فرماييد.

اما پروسه تهيه ي وب سايت امروزه بسيار به توجه نياز دارد چرا که همه روزه با ما تماس گرفته ميشود که از خريد سايت با cms رايگان پشيمان گشته اند.لذا اگر طراحي سايت ارزان چيزي است که به دنبال آن ميگرديد بهتر است از عواقب آن بيم نداشته باشيد. و در نقطه مقابل اگر سازماني باشيد که طراحي سايت حرفه اي را يک فرصت بدانيد تا هزينه ،خيلي زود با نتيجه ي شگفت انگيز اين طرز فکر رو به رو خواهيد شد.چرا که امروز کمتر کسي است که از ظرفيت بزرگ فضاي مجازي و کاربران بي شمار آن بي اطلاع باشد.امروزه نه تنها بسياري از استارت آپ هاي موفق در بستر اينترنت شکل ميگيريد بلکه بسياري از کسب و کارهاي سنتي در اين فضا توسعه ي چشمگيري ميابد.پيش بيني شده رفته رفته به سمتي پيش خواهيم رفت که بسياري از نيازهاي اجتماع از خريد گرفته تا دريافت انواع خدمات توسط فضاي مجازي پاسخ گفته ميشود.براي آن روز چقدر آماده ايد؟

با رعايت حداکثر اصول بهره وري در سيستم اداره ي خود،هزينه هاي جانبي را تا حد امکان کاهش داده و در عوض از کادر مجربي از جوانان خبره بهره گرفته است.و اين بدين منزله است که شما جهت تهيه سايت خود از ما متحمل هيچ هزينه ي گزافي نميشود و صرفا مبالغ مربوط به خدمات با کيفيتي که از ما دريافت ميکنيد را ميپردازيد.شرح مختصري از اين هزينه ها عبارتند از:

هزينه ثبت دامنه و هاستينگ
اگر شرکت طراحي سايت  را براي   خود برگزيديد خبر خوش اين است که به مدت يکسال دامنه با پسوند ir و هاست لازم براي ميزباني سايت شما رايگان است.ما به واسطه ي هاست شما را از ارتباط با شرکت هاي ديگر جهت هاستينگ سايتتان بي نياز ميکنيم و سعي برآن داريم که response time سرور به نحوي باشد که سرعت لود شدن صفحات سايت شما به حداقل زمان ممکن برسد. باعث افتخار ماست که جوابگوي تمام خدمات مورد نيازتان براي سايت باشيم.

هزينه طراحي گرافيک اختصاصي
طراحي به روز و چشم نواز به نحوي که بهترين تجربه کاربري (UX) ممکن در اختيار مخاطبان قرار گيرد، از موثرترين روشهاي بازاريابي ديجيتال است که تبهر ما در اين مورد در نمونه کارهاي اخيرمان عيان است.يکي از برترين وجوه تمايز شما با رقبا يقينا ايده آل گرايي ما در به کار بردن بالاترين سطح المان ها و استانداردهاي طراحي رابط کاربري(UI) سايت شماست.

هزينه اجراي قالب
لحاظ نمودن کيفيت حداکثري در اين دپارتمان بسيار مهم است چرا که ارتباط مستقيم با سرعت باگذاري صفحات براي مخاطب و همچنين رتبه سئو سايت شما دارد.در صورتي که قالب شما از Alt و title براي لينک و عکس برخوردار نباشد،استاندارد W3Cرا رعايت نکرده باشد، کدهاي HTML  فشرده نشده باشد، رابط کاربري واکنش گرا Responsive  نباشد،حجم صفحات آن بالا باشد، javascript  و cssآن Inline باشد يا کميت فايلهاي اکسترنال زياد باشد و Minifi شده نباشد و حاوي Iframe و  جدول هاي تو در تو باشد ؛قالب شما بهينه نبوده و علاوه بر کند بودن کسب رتبه در موتورهاي جستجو با موانع جدي رو به روست.

ما در طراحي قالب علاوه بر رعايت اصول بهينه سازي و سئو به درخواست شما، از تمامي تکنولوژي هاي به روز مانند jquery , java script ,angular js, Ajax , HTML5 CSS , CSS3  و . . . استفاده مي شود.تا حداکثر HEO يا تجربه کاربري بهينه حاصل شود.

هزينه برنامه نويسي سايت تحت cms اختصاصي 
طراحي سايت انجام شده توسط ما براساس فريم ورک (سيستم مديريت محتواي) اختصاصي برنامه نويسي مي شود. اين سيستم طي ساليان متمادي و با تست هاي مختلف امنيتي و فناوري به روز شده است. 
سيستم نظرسنجي
نمايش ويديو
اسلايدر
فرم هاي دريافت اطلاعات
نمايش بازديد هر صفحه
جستجو در عنوان صفحات
امکان مديريت سايت توسط موبايل و تبلت
سطوح مختلف دسترسي براي مديران سايت
وجود دپارتمان هاي مختلف مديريت
امکان تماس کاربر با دپارتمان مورد نظر خود به صورت مستقل
اطلاع رساني به واسطه ي پيامک و ايميل
گالري تصاوير با دسته و زير دسته هاي دلخواه
مرکز دانلود براي فايل ها و مستندات قابل دانلود
اسلايد در صفحه اصلي و يا صفحات داخلي
مديريت لينک و تصوير اسلايد ها
اتصال و لينک به شبکه هاي اجتماعي
بخش پشتيباني و ارسال درخواست
مشاهده آمار کامل سايت
ايجاد انواع گزارشات
هزينه پشتيباني پروژه

براي تضمين امنيت و کارايي ، پروژه داراي يک سال پشتيباني رايگان از تمامي جهات ميباشد و درصورت تمايل پشتيباني يک ساله اعمال خواهد شد که هزينه سال هاي بعد بسته به حجم و نوع پروژه از 5 تا 15 درصد هزينه اوليه خواهد بود.

پشتيباني سايت در شرکت  شامل موارد زيراست :
گارانـتي : عيب يابي و رفع عيب سيستم به مدت يک سال به صورت رايگان
تـکـامــل : ارتقاي سيستم و قابليت هاي جديد در قالب نيازهاي جديد با عقد قرارداد توافقي
تـطــبـيق : تطبيق سيستم با تکنولوژي ها و محيط هاي جديد با عقد قرارداد توافقي
هزينه سئو و بهينه سازي سايت

به دو بخش اصلي SEO-OnPage و SEO-OffPage تقسيم ميگردد که بخش اول نيز به دو بخش بهينه سازي کد و توليد محتوا تقسيم ميشود و بخش دوم شامل Link Building و شبکه هاي اجتماعي است.

تفاوت ما با سايرين در اين است که ما از روش هاي Black Hat SEOمانند keyword stuffing يا content duplication که باعث ميشود شما موقتا نتايج خوبي داشته باشيد و پس مدتي به واسطه چک شدن توسط الگوريتم هاي گوگل جريمه شده و در صفحات نتايج به عقب رانده شويد،استفاده نميکيم.روشهاي ما پايدار بوده و البته پر زحمت است ولي در بلند مدت کاملا به نفع شماست.از جمله ي اين چک ليست عبارت است از:

بارگزاري Sitemapجهت معرفي بهتر شما به خزنده هاي گوگل
Content Marketing قدرتمند جهت ايجاد وجه تمايز در شما
تقويت گوگل webmasters از بخش هاي structured data، robots.txtو Fetch as Google
پرداختن به Internal Link و External Link
به کاربردن اصولي Tag ها  جهت معرفي صحيح شما به موتور جستجو
و......
سخن پاياني تعرفه طراحي سايت
حتما متوجه اين مساله گشته ايد که تا به اينجا کار هيچ عدد و رقمي تحت عنوان قيمت سايت مطرح نگرديده است.علت اين موضوع اين است که عمده قيمت طراحي سايت شامل موارد سفارشي و امکانات ويژه مختص سايت شماست و نه امکانات پايه و ابتدايي مشترک بين تمام پروژه ها.حال در اين ميان برخي از همکاران ما قيمت هاي خود را به صورت تفکيک شده ارائه داده اند.به طور مثال ماژول نظر سنجي ....... تومان.اين روش بسيار خوب است منتها به شرطي که قيمت ها واقعي بوده و اغراق شده نباشد.به نحوي که برخي گويا در نظر گرفته اند 10 ميليوني که قصد دارند بابت وب سايت فروشگاهي از شما دريافت کنند را در امکانات ساده جوري بگنجانند که در نهايت براي شما منطقي نباشد کمتر از آن مبلغ بپردازيد!! اين روش تا حدي غير منصفانه است.ما هر سايت را بسته به امکانات خودش قيمت گذاري منطقي ميکنيم.حتي ماژول هاي يکسان نيز بسته به ميزان پيچيدگي ممکن است قيمت متفاوتي داشته باشند.لذا ما محدويتي براي شما قائل نيستيم و هزينه طراحي سايت شما را  معقول و منصفانه و بسته به مقداري که روي آن تلاش ميکنيم در نظر ميگيرم.