انجمن اینترنتی آسمان
اولین ارتباط با مخاطب تعیین کننده است ... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن اینترنتی آسمان (http://skyforum.ir)
+-- انجمن: تلفن همراه (http://skyforum.ir/forumdisplay.php?fid=12)
+--- انجمن: آموزش و ترفند (http://skyforum.ir/forumdisplay.php?fid=15)
+--- موضوع: اولین ارتباط با مخاطب تعیین کننده است ... (/showthread.php?tid=26)اولین ارتباط با مخاطب تعیین کننده است ... - mobilekade - 2017/07/19

آیا میدانید اولین ارتباط بصری مخاطب با یک برند از طریق لوگو است؟ بنابراین باید طراحی لوگو آنقدر حرفه ای و جذاب باشد که مشتری را در نگاه اول محو تماشا کند. بسیاری از شرکت ها و برند ها طراحی لوگو را خیلی جدی نمیگیرند و با هزینه های کلان  به اهداف خود نمیرسند و نمیدانند چرا !!!
زمانی که به فروشگاهی مراجعه میکنید در بین قفسه های پر از محصولات مشترک دست به دست محصول یا خدماتی میبرید که برند سازی کرده باشد و لوگو و طراحی بسته بندی آن برای شما جذاب و آشنا باشد.
اگر قصد دارید دست ها به سمت محصولات و خدمات شما دراز شود باید برای یکبار با طراحی لوگو حرفه ای از رقبا پیشی بگیرید.
اگر سازمان یا برند شما بارها محصولات و خدمات خود را تغییر دهد ایرادی ندارد و برای مخاطب این موضوع عالی است اما با تغییر لوگو میتوانید سال ها تلاش را یک شبه نابود کنید.
بنابراین طراحی لوگو را جدی بگیرید تا مخاطب به برند شما اعتماد کند . زمانی که اعتماد سازی بصری اتفاق افتاد باید با قیمت مناسب و پشتیبانی و ... مخاطب را به مشتری وفادار تبدیل کنید.
در ادامه قصد داریم سایت زنان را برای شما معرفی کنیم که در زمینه موضوعات بانوان در فضای مجازی برند سازی کرده است . سایت تخصصی بانوان که با موضوع مختلف خانه داری – آشپزی –سلامت –آرایش و زیبایی و ...  انتخاب اول بانوان ایرانی شده است.
دست ها – قلب ها و ذهن ها همیشه به سمت بهترین ها میرود ... در هر حوزه ای که هستید بهترین باشید.
با تشکر .